Стоїть в ванній кімнаті, бо відключили електросушарку. Дійсно підходить для вологих приміщень.)
Добре нас зараз виручає, опалення вже вимкнули, а от погода теплом не радує. Кімната у нас близько 15 метрів, так, щоб відчутно тепло, хвилин за 30 майже на максимумі. Вартий своїх грошей, непоганий обігрівач.
Наконец-то дождались свой конвектор, полтора месяца за ним охотились. Отличный современный вариант. Хоть и отнесся настороженно, что в Украине сделан, но нужно себя перенастраивать, так как аппарат достойный однозначно.
Батьки задоволені, гріє добре, досить легко розібралися з керуванням. Нарікань поки що немає.
Скажу так, купити зараз обігрівач досить складно, тому сильно не обирали, швидше брали з того, що було. Але скажу так, я не розчарована - зовнішньо круто виглядає, екранчик, програми, гріє добре (вже разів 5 вмикали), але шнур трохи закороткий.